Tandartspraktijk Hoofddorp Spaarne

Nynke Tjeerdsma

Ik kijk graag samen naar een persoonlijk behandelplan, waarbij ik vooral duurzame oplossingen wil bieden voor (complexe) problemen. Ik heb affiniteit met kroon- en brugwerk, en werk hierbij graag met een digitale scanner. Patiënten kunnen ook bij mij terecht voor het rechtzetten van de tanden en kiezen met behulp van een onzichtbare beugel. Hiervoor werk ik ook op verwijzing.

Ik ben als tandarts in 2018 afgestudeerd aan de Rijksuniversiteit van Groningen. Naast mijn opleiding Tandheelkunde, heb ik ook een diploma in Communicatie- en Informatiewetenschappen. Duidelijke communicatie is dan ook de rode draad in mijn behandelwijze, en in mijn ogen essentieel voor een fijne behandeling. Aandacht voor preventie speelt een grote rol, als ook een prettige behandelsetting. Samen werken aan het behoud van een gezonde mond!

In mijn vrije tijd fotografeer ik graag.

Publicaties:

Tjeerdsma NL, Kooi EL van der, Meij EH van der, Visscher JGAM de. Myasthenia gravis in de tandheelkunde: Is tandheelkundige behandeling onder lokale anesthesie of narcose mogelijk bij patiënten met myasthenia gravis. Ned Tijdschr Tandheelkunde. Juli/augustus 2018. 125; 375-80.

Hokwerda Award 2015 – De Hokwerda Award wordt jaarlijks uitgereikt voor het beste duurzame idee in de Tandheelkunde:

‘Cariës is de meest voorkomende, onomkeerbare aandoening bij kinderen. De omvang van het probleem en de gevolgen voor het kind vragen om investeringen in preventie. Kinderen gebruiken steeds meer en steeds vaker op vroege leeftijd al elektronische middelen zoals tablets en smartphones. Dit bracht me op het idee om een kindvriendelijke app te ontwikkelen; namelijk ‘Jong verstand’.

BIG-nummer: 59924379202